Hakkımızda

Turhan Law, tecrübeli avukat kadrosuyla çeşitli dil ve alanlarda gerek yurt içi gerekse yurt dışında hukuki hizmet veren tam donanımlı bir büro olup yaklaşık 90 yıllık köklü geçmişiyle yerli ve yabancı pek çok saygın müvekkile Avukat Kuthan Turhan önderliğinde hukuki destek vermektedir.

Turhan Law, her biri kendi alanında uzmanlaşmış avukat kadrosu ile yerli ve yabancı müvekkillere çeşitli dillerde hukuki destek sağlamaktadır.

Turhan Law, sözleşme metinlerinin hazırlanması ve denetlenmesi gibi önleyici hukuk hizmetlerinden uzlaşma, tahkim veya dava yoluyla uyuşmazlıkların giderilmesine kadar uzanan hukuki süreçlerin her aşamasında müvekkillerine yol göstermekte ve tüm bu süreçler boyunca müvekkillerine zaman ve maliyet açısından efektif çözümler sunmaktadır.

Turhan Law, sunulan hukuki hizmetler kapsamında, koşulsuz müvekkil memnuniyetini ön planda tutmakta ve yapılan işe saygı ve özveri ile yaklaşarak takım çalışmasına bunu yansıtmakta olup, bu ilkeler Turhan Hukuk’un alanında aranan bir hukuk bürosu olmasını sağlayan en önemli faktörlerdendir.

Büromuzun nihai amacı, bilgi ve tecrübesini dinamizm ve takım çalışmasıyla harmanlayarak müvekkillerine yüksek kalitede ve profesyonel hukuki destek sağlamak ve bu doğrultuda müvekkillerinin işine değer katmaktır.